Ekspres Sanremo polecany przez Mistrza Świata Baristów

Zapach świeżej kawy przyciąga do naszego bistra fanów wysokiej jakości tego napoju. We Francusko możemy pochwalić się najlepszym ekspresem Sanremo polecanym przez Mistrza Świata Baristów. Kawę, którą podajemy pochodzi z palarni Musetti.


Palarnia Musetti działa w świecie kawy od ponad 80 lat, w sześćdziesięciu krajach na pięciu kontynentach. Mieszanki kawy zapewniają niezwykle szeroką gamę smaków i potrzeb, dając pierwszeństwo jakości poprzez ścisłą kontrolą całego procesu produkcji, począwszy od wyboru zielonej kawy do pakowania i dystrybucji. Aby przygotować swoje mieszanki, Musetti importuje kawę z trzech kontynentów:

AMERYKA ŚRODKOWA I POŁUDNIOWA Brazylia, wiodący na świecie producent ziaren kawy Arabica. Kolumbia, drugi największy producent Arabica, zwłaszcza słodkiej odmiany. Gwatemala, producent bardzo słodkiej kawy o wyjątkowej jakości i o średniej kwasowości oraz intensywnym aromacie. Kostaryka, której kawę charakteryzuje dobry aromat i przyjemna kwasowość. Salwador, Nikaragua i Honduras, jak inne kawy z Ameryki środkowej, słodkie i delikatne.

AFRYKA Etiopia, która produkuje najlepsze odmiany Arabica Malawi i Burundi.

AZJA Indie i Indonezja, które produkują najlepsze kawy Robusta. Wietnam kawa Arabica.